Wezting Remo spacer

Oferta dla branży chemicznej

Oferta dla branży chemicznej

W naszej ofercie są dostępne wysokiej jakości maszyny i urządzenia często używane w branży chemicznej. W naszym asortymencie są m.in. wysokiej jakości przesiewacze wibracyjne, które służą do obróbki surowców. Dodatkową funkcją sprzętu jest również możliwość klasyfikowania materiałów ze względu na postać – sypką lub płynną. Nasze przesiewacze wibracyjne są używane także w pracy z praktycznie każdym surowcem. Dzięki tym urządzeniom obróbka jest wydajna i efektywna.

Oferujemy również wiele innych maszyn dla branży chemicznej, wśród których są podajniki wibracyjne, czyli sprzęt niezbędny do precyzyjnego dozowania lub bezpiecznego transportu produktów. W naszej ofercie znajdziesz również instalacje technologiczne dla zakładów produkcyjnych działających w branży chemicznej oraz części zamienne do maszyn i urządzeń różnego typu.przesiewacze wibracyjne dla branży chemicznej
przesiewacze wibracyjne dla branży chemicznej

Przesiewacze wibracyjne i wiele więcej

W sprzedaży mamy nie tylko wiele różnych maszyn i urządzeń, ale też wiele modeli, oferując m.in. przesiewacze wibracyjne o standardowym przekroju prostokątnym i okrągłym, które w niektórych sytuacjach są niezastąpione. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem, dlatego też stale dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb Klientów. Oferujemy przesiewacze, pod konkretne założenia projektowe Klientów.

Nasza bogata oferta maszyn wibracyjnych składa się także z podajników wibracyjnych, wśród których są m.in. podajnik wibracyjny rurowy i podajnik wibracyjny rusztowy. W przemyśle chemicznym szczególnie przyda się ten pierwszy doskonale współpracujący z materiałami proszkowymi i pylistymi.

Jeżeli Twoja firma wymaga spersonalizowanego rozwiązania związanego z używaniem przesiewaczy wibracyjnych, podajników wibracyjnych lub innych maszyn czy urządzeń dla branży chemicznej, zgłoś się do nas. Wówczas będziemy w stanie przygotować ofertę odpowiadającą potrzebom Twojej działalności. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klientów. Zawsze świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dostarczając niezawodny sprzęt.

Dostarczamy urządzenia dla wielu branż przemysłowych

Instalacje technologiczne dla przemysłu chemicznego Instalacje technologiczne dla energetyki Instalacje technologiczne dla hutnictwa Instalacje technologiczne dla kruszywa Instalacje technologiczne dla budownictwa Instalacje technologiczne dla przemysłu chłodniczego Instalacje technologiczne dla przemysłu spożywczego Instalacje technologiczne dla branży recyklingu