Wezting Remo spacer

Sprzęt do pracy z kruszywem

Sprzęt do pracy z kruszywem

Kruszywa wykorzystywane w różnych branżach wymagają różnego rodzaju obróbki. Oferujemy duży wybór sprzętu niezbędnego do obróbki kruszywa. Nasze maszyny przydadzą się nie tylko w procesach produkcyjnych, ale też podczas segregowania odpadów poprodukcyjnych czy w trakcie odzyskiwania kruszców, choćby z gruzu.

W naszej ofercie znajdziesz zestaw urządzeń do dozowania, który może składać się z różnych maszyn dopasowanych do potrzeb konkretnej firmy. Oferujemy także dostosowane do wymagań klientów rozdrabniacze i podajniki oraz stacje dozowania przydatne w pracy z kruszywem. Jako nasz klient możesz liczyć na to, że do złożonego przez Ciebie zamówienia podejdziemy indywidualnie, by dobrać maszyny odpowiednio do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.zestaw urządzeń do dozowania do pracy z kruszywem
Sprzęt do pracy z kruszywem

Pełen zestaw urządzeń do dozowania i nie tylko

Praca z kruszywem to przede wszystkim dozowanie. Dozowanie kruszyw wymaga często wcześniejszego rozdrabniania. Dlatego też jednym z urządzeń, które oferujemy, jest rozdrabniacz. Ponadto znajdziesz u nas też kompletny zestaw urządzeń do dozowania. Może się on składać z wielu różnych elementów, w tym również z przenośników umożliwiających transport surowców. Nasza oferta obejmuje przenośniki kubełkowe, taśmowe, łańcuchowe, ślimakowe oraz zgrzebłowe i taśmowe. Specjaliści, którzy z nami współpracują, chętnie doradzą Ci, jak wybrać rodzaj przenośników i dozowników tak, by był najlepiej dopasowany do potrzeb Twojej firmy. W naszej ofercie znajdują się również stacje dozowania surowców, które mogą być wyposażone w:

  • stacjonarną lub jezdną konstrukcję wsporczą,
  • zasuwę płytową lub zasłonę prętową,
  • kratę lub ruszt zabezpieczający na wlocie kosza zsypowego,
  • wymienne wykładziny przeciwścierne stosowane przy abrazyjnych materiałach sypkich,
  • systemy wagowe,
  • systemy udrażniające przepływ materiału eliminujące powstawanie nawisów, np. mieszadła wolnoobrotowe.

Pragniemy także podkreślić, że każda maszyna wchodząca w zestaw urządzeń do dozowania składa się z komponentów i podzespołów od wiodących marek takich jak np. FAG, SKF,TIMKEN, NORD, czy też SEW. Pozostałe maszyny i urządzenia z naszej oferty to także sprzęt najwyższej klasy zbudowany tylko z najwyższej jakości komponentów.

Dostarczamy urządzenia dla wielu branż przemysłowych

Instalacje technologiczne dla przemysłu chemicznego Instalacje technologiczne dla energetyki Instalacje technologiczne dla hutnictwa Instalacje technologiczne dla kruszywa Instalacje technologiczne dla budownictwa Instalacje technologiczne dla przemysłu chłodniczego Instalacje technologiczne dla przemysłu spożywczego Instalacje technologiczne dla branży recyklingu