Wezting Remo spacer

Oferta dla branży spożywczej

Oferta dla branży spożywczej

Wezting Remo to firma produkująca maszyny i urządzenia technologiczne najwyższej jakości dla przemysłu spożywczego. Zdajemy sobie sprawę, że wymagania tej branży są szczególne – konieczne jest zachowanie najwyższych standardów sanitarnych, a dzięki naszym produktom to znacznie łatwiejsze.

Oferujemy m.in. przesiewacze wibracyjne, których z powodzeniem można używać w przemyśle spożywczym. Urządzenia te służą do przesiewania zarówno surowców, jak i gotowych produktów. Chcemy, żeby nasze urządzenia były uniwersalne, dlatego dbamy o to, aby ich konstrukcja umożliwiała przesiewanie materiałów w każdym stanie skupienia. Przesiewacze wibracyjne, które można wykorzystać w przemyśle spożywczym, wyróżniają się m.in.:

  • zwartą budową,
  • energooszczędnością,
  • łatwością wymieniania podkładów sitowych,
  • możliwością filtrowania materiałów sypkich i płynnych,
  • łatwością utrzymania w czystości,
  • sposobem czyszczenia pokładów sitowych – sita z siatki plecionej można czyścić za pomocą gumowych kul lub systemów ultradźwiękowych


przesiewacze wibracyjne dla branży spożywczej
przesiewacze wibracyjne dla branży spożywczej

Przesiewacze wibracyjne i inne urządzenia dopasowane do potrzeb

Przesiewacze wibracyjne i pozostałe maszyny w naszej ofercie dopasowujemy do potrzeb konkretnej firmy, w tym np. do potrzeb firm działających w przemyśle spożywczym. Wiesz, na jakim zastosowaniu Ci zależy i czego oczekujesz od procesów wykonywanych za pomocą przesiewacza wibracyjnego i innych urządzeń takich jak podajniki wibracyjne czy rozdrabniacze? Doskonale! Skontaktuj się z naszą firmą, abyśmy wspólnie wybrali dla Ciebie produkt idealny. Jeżeli nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, nasi specjaliści zapewnią Ci pełne wsparcie w zakresie inżynierii oraz w doborze urządzeń dla wskazanego przez Ciebie procesu produkcyjnego.

W przemyśle spożywczym nasze urządzenia doskonale sprawdzają się podczas sortowania i oczyszczania surowców suchych i sypkich z tendencją do zagęszczania oraz granulowanych. W ofercie mamy też sprzęt przydatny na pozostałych etapach produkcji żywności. Dzięki zastosowaniu podzespołów i komponentów najwyższej jakości nasze urządzenia są wydajne i niezawodne.

Dostarczamy urządzenia dla wielu branż przemysłowych

Instalacje technologiczne dla przemysłu chemicznego Instalacje technologiczne dla energetyki Instalacje technologiczne dla hutnictwa Instalacje technologiczne dla kruszywa Instalacje technologiczne dla budownictwa Instalacje technologiczne dla przemysłu chłodniczego Instalacje technologiczne dla przemysłu spożywczego Instalacje technologiczne dla branży recyklingu